درباره تیم ما

تیم ما یکی از بهترین متخصصین طلا جواهر اماده خدمتگذاری میباشد

پیشینه ما:
گروه گلدن ارت از سال 1382 شمسی  فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید زیورآلات طلا آغاز کرد. این مجموعه با پشتوانه تجربه و سابقه دیرینه خانوادگی و همت و تلاش فراوان، خیلی زود جایگاه خود را در این  صنف پیدا کرد و با تولید ملی نیازهای بسیاری از همکاران و فروشندگان طلا را در نقاط مختلف کشور مرتفع ساخت.  در طی این سالها سعی شده است که خواسته های مشتریان را در تمام مراحل از طراحی دستی تا ساخت و پرداخت نهایی کار منعکس کند.

راهبرد ما:
گلدن ارت همواره پیشینه پرافتخارش را با طرح های نوین و به روز جهان چنان پیوند داده است که آمیزه ای بی بدیل از مولفه های نمادین دیروز ایران با طرح های مدرن و به روز متعلق به فردای جهان پدید آید. بدین ترتیب محصولات گلدن ارت  همچنانکه ریشه های ایرانی خود را آشکار می سازند، از برندهای روز و پیشرو صنعت جواهرسازی جهان نیز الهام می گیرند تا درنهایت مرزهای تاریخی و جغرافیایی را در نوردند. هر قطعه زیور تولیدی گلدن ارت را در تلفیق حساسیت، عشق و زیبایی به سادگی می توان متمایز نمود. در میان علاقه مندان و خریداران حرفه ای جواهرآلات، گلدن ارت همواره به جسارت در طراحی، نوآوری در سبک و به خصوص گرایش کم نظیر به استفاده از رنگ شهره بوده است. همگی این موارد در کنار تجربه طولانی، شناسنامه کاری گرانبهای گلدن ارت را تشکیل می دهند.

 گستره فعالیت ها:
فعالیت گلدن ارت در عرصه تجارت جواهرآلات محصولات متنوع و گسترده ای را (از قبیل انواع سکه شمش طلای اب شده ) پوشش می دهد.  نام گلدن ارت سرآمد دیگر تولیدکنندگان جواهرآلات همواره از استقبال غرورانگیز مردم برخودار بوده است. محصولات گلدن ارت همزمان با ارایه عمده به عرضه کنندگان زیور طلا در سراسر کشور، در شعبه تهران عرضه میگردد.

 عرضه آنلاین:
گالری گلدن ارت برای سهولت در دسترسی به فروشگاه های عرضه محصولات و رفاه حال بیشتر مشتریان گرامی اش در سال های 1391 تا 1396 اقدام به تاسیس شعب جدیدی در مراکز تجاری  (در کنار شعبه اصلی خود واقع دربازار بزرگ) نمود . در سال 97 با راه اندازی سایت اینترنتی خود، به عرضه آنلاین محصولات طلا و ارایه خدمات اینترنتی سکه نیز مبادرت نموده است. این موضوع در کنار خدمات پستی پیشرفته گلدن ارت این امکان را فراهم آورده است که در کوتاه ترین زمان ممکن بتوان جواهر محبوب خود را در هر نقطه از کشور در اختیار داشت.

چشم انداز:
با توجه به افزایش توانایی های سخت افزاری و تجهیز به روز ادوات تولید در کنار توسعه فعالیت های خلاقه استودیوی طراحی این مجموعه،  انتظار می رود با دستیابی به سهم بیشتر بازار داخلی در سالهای آینده امکان رهبری ایده برای رقبا یا عرضه محصول و توسعه خدمات به سراسر ایران تا رقابت با برندهای معتبر بین المللی منطقه در دستور کار قرار گیرد. ما همچنان به تلاش خود در جهت ارتقای خدمات به مشتریانمان ادامه می دهیم چرا که معتقدیم آنان شایستگی بهترین را دارند و در این مسیر به ما کمک می کنند.